Адміністрація, педагогічний колектив, учні та батьківська громада спеціалізованої школи №254 Святошинського району міста Києва висловлюють щирі слова вдячності справжнім друзям з міста-побратима Лейпцига Товариству «Україна-Контакт» – його голові пані Ренаті Фогт і всьому братньому народу Німеччини за те, що в цей нелегкий час для України Ви не залишились осторонь і надали нам таку вкрай важливу й необхідну допомогу!
Ця підтримка – свідчення Вашого безкорисливого, небайдужого ставлення до сьогодення України та до всього нашого народу.
Ваша людяність, щире серце, розуміння нагальних проблем вселяє віру в завтрашній день і свідчить про те, що доброта, співпереживання та співчуття не мають кордонів.
   Також хочемо подякувати за організаційну підтримку Гуманітарному штабу Київської міської Державної адміністрації в особі його координатора Валентина Мондриївського та Благодійному Фонду імені Миколи Лисенка  й особисто Миколі Лисенку за людяність і щиру самовіддану працю.
Для усієї освітянської родини дуже важливо, що такі люди, як Ви, у складну хвилину готові підставити дружнє плече. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та справжню дружбу між нами.
Низький Вам уклін і щира вдячність!
68 views