І пам’яті свіча не згасне…

 

З нагоди Дня пам’яті жертв Голодоморів у спеціалізованій школі №254 було проведено низку заходів із ушанування безневинних жертв темних часів української історії.

З учнями початкової школи було проведено виховні бесіди «Хліб – усьому голова». Години пам’яті «І плакала свіча в скорботі» відбулися в старшій та середній школі, аби  показати учням те, що кожен із нас має доєднатися до збереження пам’яті про страшний злочин.

Старшокласники взяли участь в історичних диспутах «Трагічні уроки історії», на яких згадали про національну катастрофу, яка забрала мільйони життів українців. Відбулося також покладання квітів до Пам’ятного знака жертв Голодомору.

Надзвичайно зворушливим став реквієм «І пам’яті свіча не згасне…», до якого долучився увесь педагогічний та учнівський колектив школи, створивши на мапі України «Стіну пам’яті» жертв Голодомору, котрі з лихої волі гнобителів нашого народу вирушили у засвіти. Кожен колосок на мапі – то символ того жахливого голоду, а багряні ягоди калини – невинні жертви страшних часів, пам’ять про які горітиме яскравою свічею у наших серцях.

 

 

112 views