З 15 по 19 березня цікаво, весело, креативно та пізнавально для молодших школярів в нашому закладі пройшов тиждень Початкової школи. Головною метою було підвищення зацікавленості учнів до навчання, виявлення і розвиток дитячих здібностей, презентація нових форм, моделей, технологій організації навчання та змістового дозвілля учнів.

            Напередодні відкриття тижня учні отримали запрошення до школи «Гогвартс» для знайомства з її факультетами. Протягом тижня кожен професор розповідав учням  про особливості навчання на певному факультеті. Діти поринули у захоплюючий світ чарівних відкриттів та нових знань, багатогранний світ почуттів та емоцій, яскравих зустрічей, інтерактивних ігор, майстер-класів тощо. Вчителями було організовано і проведено квести, вікторини, турніри, досліди.

 Щодня діти відкривали таємниці  природознавства, екології, логіки і робототехніки, поринули у дивовижний світ рідної мови, культури спілкування та створення міцних, дружніх стосунків у колективі. Кожен день мав свою тему, емблему і власний колір.

         Тиждень був  наповнений несподіванками, позитивом, майстерністю, артистизмом, любов’ю та захопленням маленьких здобувачів освіти. Учні працювали дружньо, творчо, креативно, створювали чудові роботи з лего, готували математичний сувій із завданнями , складали «хмару слів» про мову, літературних героїв, розв’язували ребуси, кросворди, шаради, робили лепбуки дізнаючись про дивовижний світ рослин, демонстрували інсценізації українських казок, втілювали фантастичні ідеї даючи нове життя використаним речам.

      Школярі збагатилися не тільки новими знаннями, а й сповнилися незабутніми враженнями і яскравими емоціями. Підсумком тижня став День дружби, спрямований на морально-етичне виховання учнів.

Тиждень Початкової школи став яскравою сторінкою шкільного життя.

 

 

31 views