23 грудня відбулася урочиста загальношкільна зустріч з батьківською громадою школи. Серед запрошених були: начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Іщенко Юрій Анатолійович, воєнком міста Києва Клявлін Сергій Володимирович, директор недільної школи Шульгач Сергій Іванович, батьківський актив: Голинська Марина-Вікторія Володимирівна, Михайлишин Михайло Петрович, Галка Олег Володимирович, Радченко Оксана Василівна.

Почесними гостями заходу стали найкращі здобувачі освіти, які вибороли перемоги різних рівнів у конкурсах та предметних олімпіадах у 2019-2020 навчальному році.Захід розпочався з екскурсії початковою школою, ознайомлення з освітнім середовищем, новими осередками відпочинку для малюків та дорослих. Гості були у захваті від інтерактивної техніки, яка не тільки є засобом відпочинку, а й виховання та навчання найменших здобувачів освіти.Батькам було продемонстровано дотримання заходів безпеки життєдіяльності та шляхи евакуації.

В актовій залі директор школи Наталія Брюховецька прозвітувала про розвиток матеріально-технічної бази закладу, підвищення результативності та якості освіти. Також відбулася церемонія нагородження представників батьківської громади, які сприяли у перемозі в громадському проекті. Відзначили найкращих здобувачів освіти: Войченко Олександру, Тараненко Ольгу, Самійленко Анну, Алейнер Лідію, Бухал Віталіну, Бугаєву Яну, Зубак Яну, Клявліну Дар’ю, Стукало Лану, Бугаєнка Олега, Філіппову Катерину, Ковальчука Олександра, Деревінську Вікторію, Ходасевич Валерію, Федюк Юлію, Степанка Дмитра, Білошицького Іллю.

Всі діти отримали двотомник “Предивний благочестя сад”, подарований Данилевичем Миколаєм Миколайовичем, а вручав подарунки Шульгач Сергій Іванович.За відповідальне ставлення до виховання дітей та формування загальноголюдських цінностей, активну життєву позицію були нагороджені батьки наших відмінників.Така зустріч не залишила нікого байдужим: всі отримали задоволення від заходу та приємні спогади.

200 views