Випуск 2022

 

15 червня у Центрі культури «Святошин» відбулося урочисте вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам 11-х класів Спеціалізованої школи № 254.

На традиційне родинне свято школи завітав голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Павловський, який виголосив вітальне слово та побажав випускникам здійснення всіх мрій. Саме він вручив нагороди та провів церемонію вручення документів про освіту випускникам школи.

Цьогорічний випуск, незважаючи на непрості часи, які розвіяли учнів різними країнами, був щедрий на високі навчальні здобутки: семеро випускників отримали свідоцтва з відзнакою. Четверо з них мають золоті медалі: Віталіна Бухал, Маргарита Василенко, Валерія Попова та Поліна Лавриненко. Троє здобули срібні медалі завдяки своїм успіхам за роки навчання у школі: Лідія Алейнер, Анастасія Чала та Ірина Широких.

Радісною несподіванкою стала можливість завдяки відеозв’язку побачити випускників, які зараз за кордоном: у Польщі, Німеччині, Франції та Італії. Кожен із них – серцем в рідній Україні і сьогодні прощається з рідною школою.

Після теплих напутніх слів батьків та класних керівників, до вітань приєдналася колишня випускниця школи Левковська Юлія, а зараз директорка ЦК «Святошин», яка досі зі щемом у серці згадує шкільні роки та пишається своєю школою.

Зворушливим завершенням свята стало спільне виконання випускниками пісні, з якою вони вирушили у таке розмаїте, непередбачуване і таке неповторне життя.