Дарунки від Святого Миколая

До Дня Святого Миколая колектив спеціалізованої школи №254 провів традиційну благодійну акцію «Вітання від Миколая» для дітей, які лікуються у Київському міському онкологічному центрі, що на вулиці Верховинній 69.

Понад десять років здобувачі освіти, педагоги, батьки, всі щирі серцем люди долучаються до цієї акції, аби поділитися своїм душевним теплом із дітьми і подарувати їм промінчик радості та надії.

Цьогоріч усі діти отримали чудові м’які іграшки – тигренят, наповнених солодкими смаколиками. Усмішка та щира радість в очах дітей стали найбільшою втіхою для всіх, хто намагався створити маленьке диво напередодні Різдвяних свят. Адже саме завдяки цим святковим дням кожен із нас має нагоду стати посланцем Святого Миколая і сповнити цей світ теплом, любов’ю та добром.

Пам’ятаймо про тих, хто потребує нашої турботи!

Прикрашаймо світ – День української хустки

7 грудня колектив школи долучився до святкування молодого, але дуже барвистого свята – Дня української хустки, котре єднає жінок, дівчат та дівчаток, незалежно від їх фаху, віку та національності заради збереження традицій та плекання самобутності нашого народу.

Мальовничі хустки з особистих колекцій працівників та здобувачів освіти прикрасили хол школи і нагадали всім про багатство та розмаїття традиційного вбрання українців.

У рамках флешмобу «Одягни українську хустку – прикрась собою світ» усі дівчатка та жінки школи вбралися у неймовірні заквітчані хустки, і це стало яскравою окрасою цього зимового дня.

 

День збройних сил України

Майбутні захисники – у спеціалізованій школі №254 відбувся конкурс до Дня збройних сил України

 

6 грудня на честь Дня збройних сил України учні старших класів спеціалізованої школи №254 взяли участь у заходах, на яких вони мали можливість показати свої вміння як майбутні захисники держави.

Цього святкового дня на старшокласників чекало безліч цікавих конкурсів: конкурс строю, в якому юнаки демонстрували майстерність стройової підготовки, та конкурс молодого солдата, де вони мали виявити свої вміння розбирати та складати АКМ, споряджати магазин навчальними патронами, одягати протигаз і підтягуватися на високій перекладині. Звісно, невід’ємною частиною став і конкурс художньої самодіяльності, в якому на майбутні захисники України змагалися у мистецтві імпровізації.

До урочистого заходу долучилися військовослужбовці Святошинського районного у місті Києві територіального центру комплектування та соціальної підтримки старший лейтенант Віталій Мазур та капітан Олег Коротченко.

Переможці та учасники змагань отримали грамоти та солодку нагороду – смачний пиріг.