День пам’яті жертв голодоморів

І пам’яті свіча не згасне…

 

З нагоди Дня пам’яті жертв Голодоморів у спеціалізованій школі №254 було проведено низку заходів із ушанування безневинних жертв темних часів української історії.

З учнями початкової школи було проведено виховні бесіди «Хліб – усьому голова». Години пам’яті «І плакала свіча в скорботі» відбулися в старшій та середній школі, аби  показати учням те, що кожен із нас має доєднатися до збереження пам’яті про страшний злочин.

Старшокласники взяли участь в історичних диспутах «Трагічні уроки історії», на яких згадали про національну катастрофу, яка забрала мільйони життів українців. Відбулося також покладання квітів до Пам’ятного знака жертв Голодомору.

Надзвичайно зворушливим став реквієм «І пам’яті свіча не згасне…», до якого долучився увесь педагогічний та учнівський колектив школи, створивши на мапі України «Стіну пам’яті» жертв Голодомору, котрі з лихої волі гнобителів нашого народу вирушили у засвіти. Кожен колосок на мапі – то символ того жахливого голоду, а багряні ягоди калини – невинні жертви страшних часів, пам’ять про які горітиме яскравою свічею у наших серцях.

 

 

Безпека дорожнього руху – безпека твого життя

19 листопада у спеціалізованій школі №254 відбувся Єдиний національний урок із безпеки дорожнього руху в рамках національного проєкту «Безпечна країна». Цей захід став одним із завершальних і найвагоміших протягом традиційного Глобального тижня безпеки дорожнього руху.

Здобувачі освіти мали нагоду долучитися до багатьох цікавих та корисних заходів: бесід із питань безпеки дорожнього руху, правил користування громадським транспортом, перегляду тематичних мультфільмів, інтерактивних вікторин та конкурсів. Для старшокласників було проведено навчання з надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

І, хоча правила безпеки перебувають у фокусі постійної уваги колективу школи, адже коли йдеться про безпеку дитини компроміси неприпустимі, однак такі заходи спонукають вкотре замислитися над тим, що наша власна безпека – значною мірою у наших руках.

 

Віталій Кличко: Із понеділка, 22 листопада, столичні школярі повернуться за парти

Комісія з надзвичайних ситуацій столиці ухвалила рішення про відновлення очного навчання в школах Києва з 22 листопада. Про це заявив мер столиці Віталій Кличко.

«Зважаючи на динаміку зниження кількості госпіталізацій та відсотка завантаженості ліжок із киснем у медзакладах столиці, Комісія з надзвичайних ситуацій ухвалила рішення про повернення за парти учнів усіх класів столичних шкіл. Очне навчання відновлять із понеділка, 22 листопада. Таке рішення ухвалили, спираючись на рекомендації фахівців, – медиків, вірусологів. Тим не менш, я хотів би звернутися до всіх мешканців столиці. Ситуація з розповсюдженням вірусу – складна. І показники захворюваності по Україні, на жаль, – досі високі. Багато регіонів, і Київ зокрема, залишаються в «червоній» зоні. Тому я закликаю всіх дотримуватися ключових протиепідемічних правил! Вакцинуватися. Бо загроза стрімкого поширення вірусу не минула. Потрібно бути дуже обережними і свідомими», – наголосив Віталій Кличко. 

Протокол № 75 від 17.11.2021 засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про вжиття заходів із послаблення протиепідемічних заходів на території міста Києва» 

Толерантність починається з тебе!

 

Всі ми різні – всі ми рівні

16 листопада в спеціалізованій школі №254 відбулися заходи з нагоди Міжнародного дня толерантності.

Класні керівники та класоводи провели зі здобувачами освіти усіх класів бесіди «Ми різні, але ми рівні!», наголосивши на важливості поваги до індивідуальності кожного з нас і рівності усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, кольору шкіри, віку, статі, зовнішності чи вподобань. Крім того, учні переглянули низку тематичних мультфільмів та відео «Толерантність починається з мене».

Найяскравішим заходом дня стала акція «Долоньки толерантності». На вирізаних кольорових долоньках діти написали свої позитивні якості і поділилися своїми фото з іншими. Ці різнобарвні долоньки стали символом неповторності кожної дитини, відкритості одне до одного та до розмаїтого світу, в якому кожен із нас прагне ставати кращим, наповнювати своє життя повагою, взаєморозумінням та співчуттям.

 

Віталій Кличко: Навчання в дистанційному режимі.

У зв’язку з погіршенням ситуації із захворюваністю на коронавірус у столиці, наступного тижня учні столичних шкіл, зокрема, молодшої школи продовжать навчання в дистанційному режимі. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час термінового онлайн-брифінгу.

«У Києві збільшується кількість хворих дітей. Тому наступного тижня учні, зокрема, молодшої школи (1-4 класів), за парти ще не повернуться. І продовжать навчання в дистанційному режимі. Ми не можемо ризикувати здоров’ям дітей, а також – їхніх родин і близьких. Бо чимало дітей переносять вірус навіть безсимптомно, але можуть заразити близьке оточення. Я прошу батьків, які наполягають на відкритті шкіл, відповідально і з розумінням поставитися до заходів безпеки, що запроваджує міська влада. Піклуйтеся про своїх близьких! Не будьте легковажними. Далеко не всі сьогодні легко і без наслідків хворіють на коронавірус», – наголосив Віталій Кличко.

Він повідомив, що останніми тижнями до столичних лікарень госпіталізують все більше хворих на коронавірус дітей. Бо штам «Дельта», як зазначають медики, – більш агресивний і вражає багато молодих людей і дітей – із наслідками та ускладненнями.

«Сьогодні в столичних лікарнях перебувають 85 дітей із коронавірусом та підозрою на захворювання. 4 із них – у реанімаціях. Такої кількості дітей в лікарнях не було в усі попередні хвилі вірусу!» – підкреслив Віталій Кличко.