Вшанування Героїв Небесної Сотні

 

Свіча і ангели.

Молитва.

Майдан вселюдний обіймає.

Нехай повторюють вуста

Повік герої не вмирають…

 

Сьогодні весь колектив і здобувачі освіти спеціалізованої школи № 254 вшанували Героїв Небесної Сотні і всіх воїнів – захисників нашої Батьківщини- України.

День розпочався з виховної години – реквієму. Метою заходу було не тільки бажання нагадати учням про ці тяжкі події новітньої історії України, а й виховати в них патріотичну свідомість, любов до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами України. Класні керівники та класоводи розповіли про Героїв Небесної Сотні, які віддали свої життя під час Революції Гідності.

Пам’ять про загиблих вшанували загальношкільною хвилиною мовчання. Закликом до єднання та миру пролунала пісня «Пливе кача». Діти поклали квіти до меморіальної виставки-інсталяції «Небесна Сотня в обличчях» та ознайомилися з майданівськими атрибутами тих доленосних часів.

Учні початкової школи, як прояв шани батьківському краю, виклали паперовими квітами Державний герб України на стінах рідної школи. У кожній квіточці- прояв дитячого тепла та любові.

Онлайн конференція

      Сьогодні 19 лютого 2021 року наші старшокласники мали нагоду поспілкуватися з представниками ОБСЄ, міжнародної організації, яка ставить собі за мету збереження миру й розвиток демократії на європейському континенті. Відбулася онлайн конференція «Підтримка удосконалення юридичної освіти та розвитку освіти з прав людини в Україні». У ролі спікерів були Моніка Елена, міжнародний координатор, Мартін Нотон, заступник начальника відділу зв’язків з громадськістю, Анна Фесенко, прес-секретар. Вони розповідали підліткам про основні засади діяльності ОБСЄ як у Європі, так і в Україні. Також цікаво було дізнатись як організація проводить спеціальну моніторингову місію (СММ) та звітує про ситуацію з дотримання прав людини та гуманітарну ситуацію по всій території України, про доступність цієї інформації для кожного громадянина України. Учні мали можливість поставити питання, які їх цікавили. Спілкування відбувалось англійською мовою. Наприкінці зустрічі було проведено квіз з питаннями по темі, активним учасникам були роздані пам’ятні подарунки від ОБСЄ.