День української писемності та мови

День української писемності та мови –  свято, яке традиційно відзначають  в Україні 9 листопада вже 23 роки поспіль. Воно  яскраво засвідчує багатолітній тернистий шлях розвитку рідного слова і його безсмертних творців.

З нагоди відзначення цієї події  у спеціалізованій школі  № 254 відбулася низка  заходів.

     О 09.30 більшість учасників освітнього процесу (учителів і здобувачів освіти)  долучилися до  написання  20-го ювілейного радіодиктанту національної єдності, метою якого було  не тільки перевірити здобуті знання, але й проявити солідарність з усіма, хто шанує рідне слово.

     У цей день стартував Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика у форматі онлайн, в якому взяли участь учні 5-11 класів.

      Серед здобувачів освіти середньої та старшої ланки  проведений  онлайн-квест «Шляхами української писемності»  з  метою  ознайомити дітей з розвитком слов’янської писемності та постатями, які відіграли важливу роль у становленні української мови.

       Вчителі-словесники долучилися до відкритої онлайн-лекції, яку підготувала кандидат наук, керівник секції фольклоримстики відділення української філології та мистецтвознавства Годік Катерина Олександрівна.

 

 

 

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ ЮНУ ДОСЛІДНИЦЮ

СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ № 254 !!!

 Щиро вітаємо ученицю 11-А класу спеціалізованої школи № 254 Клявліну Дар’ю з перемогою у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, яка виборола почесне ІІІ місце в секції «українська мова» (відділення «мовознавство»).

Ми пишаємося юною дослідницею! Бажаємо їй і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкривати нові грані науки.