Загальношкільна зустріч

          23 грудня відбулася урочиста загальношкільна зустріч з батьківською громадою школи. Серед запрошених були: начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Іщенко Юрій Анатолійович, воєнком міста Києва Клявлін Сергій Володимирович, директор недільної школи Шульгач Сергій Іванович, батьківський актив: Голинська Марина-Вікторія Володимирівна, Михайлишин Михайло Петрович, Галка Олег Володимирович, Радченко Оксана Василівна.

Почесними гостями заходу стали найкращі здобувачі освіти, які вибороли перемоги різних рівнів у конкурсах та предметних олімпіадах у 2019-2020 навчальному році.Захід розпочався з екскурсії початковою школою, ознайомлення з освітнім середовищем, новими осередками відпочинку для малюків та дорослих. Гості були у захваті від інтерактивної техніки, яка не тільки є засобом відпочинку, а й виховання та навчання найменших здобувачів освіти.Батькам було продемонстровано дотримання заходів безпеки життєдіяльності та шляхи евакуації.

В актовій залі директор школи Наталія Брюховецька прозвітувала про розвиток матеріально-технічної бази закладу, підвищення результативності та якості освіти. Також відбулася церемонія нагородження представників батьківської громади, які сприяли у перемозі в громадському проекті. Відзначили найкращих здобувачів освіти: Войченко Олександру, Тараненко Ольгу, Самійленко Анну, Алейнер Лідію, Бухал Віталіну, Бугаєву Яну, Зубак Яну, Клявліну Дар’ю, Стукало Лану, Бугаєнка Олега, Філіппову Катерину, Ковальчука Олександра, Деревінську Вікторію, Ходасевич Валерію, Федюк Юлію, Степанка Дмитра, Білошицького Іллю.

Всі діти отримали двотомник “Предивний благочестя сад”, подарований Данилевичем Миколаєм Миколайовичем, а вручав подарунки Шульгач Сергій Іванович.За відповідальне ставлення до виховання дітей та формування загальноголюдських цінностей, активну життєву позицію були нагороджені батьки наших відмінників.Така зустріч не залишила нікого байдужим: всі отримали задоволення від заходу та приємні спогади.

Святкове привітання

20 грудня 2019 року за підтримки батьківської громади та педагогічного колективу спеціалізованої школи №254 відбулося щорічне привітання дітей у Київському міському клінічному онкологічному центрі, що на Верховинній, 69.

Неймовірним сюрпризом для дітей та дорослих стало чарівне шоу мильних бульбашок. Також кожна дитина, яка перебуває на лікуванні в дитячому онкологічному відділенні, отримала цікаві подарунки: картини “Діамантове мистецтво”, іграшку – символ року – “Мишеня” , сувенірний набір солодощів.

Щиро вдячні всім, хто приєднався до цієї акції, що дала змогу вкотре подарувати свято цим дітям!

Ярмарка –Майстерня

 

18 грудня в нашому закладі традиційно відбулася передноворічна «Ярмарка –Майстерня»!

Свої майстер-класи презентували керівники гуртків естетичного відділу !

Кожен учень мав змогу зробити: ялинкові прикраси, вітальні листівки, декоративні ялиночки та символ року «Мишиня» .

Вихованці гуртка «Веселі дзвіночки» стали  окрасою цього заходу та подарували святковий настрій .

 

До 6-В класу завітав пожежник

18 грудня до здобувачів освіти 6-В класу завітав пожежник Станіслав Кривошеєв. Вогнеборець розповів про правила поведінки при виникненні пожежі та важливість дотримання особистої безпеки в надзвичайних ситуаціях.

 

Цікава зустріч

12 грудня зі здобувачами освіти молодшої та середньої школи провела заняття шкільний офіцер поліції. Першокласники познайомилися з поліцейським та правилами поведінки на дорозі, а здобувачі освіти сьомих та восьмих класів – з відповідальністю за порушення закону.