Заклади освіти Києва з 17 жовтня працюватимуть у змішаному форматі

Заклади освіти Києва з 17 жовтня працюватимуть у змішаному форматі.

Це рішення стосується  закладів дошкільної,  загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти.

 «Ті, хто ходив раніше у школи, садочки або інші заклади освіти, зможуть, за бажанням, відновити офлайн навчання. Проте ті, хто не може або не бажає з тих чи інших причин наступний тиждень ходити до закладу освіти, можуть навчатися дистанційно. Тобто заклади освіти працюватимуть офлайн, а от чи відправляти туди дітей, чи залишити їх вдома на дистанційці – вирішуватимуть батьки», – пояснив Валентин Мондриївський.

День партизанської слави

День партизанської слави в Україні встановлено з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

Це – свято сильних духом людей, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом. Ні жорстоким кривавим терором, ні підступною пропагандою окупантам не вдалося погасити полум’я підпільної партизанської боротьби.

У сучасному сьогоденні партизани України – це рух опору в тимчасово окупованому Росією Криму та частинах Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей, що виник як реакція на збройну агресію РФ проти України.

Тож, сьогодні біля пам’ятного знака «Слава героям – партизанам України!» (ріг вул. Григоровича-Барського та Симиренка) пройшла урочиста церемонія покладання квітів з нагоди вшанування пам’яті героїв, які пожертвували своїм життям у боротьбі з нацизмом.

У покладанні взяли участь голова Святошинської РДА Сергій Павловський, начальник управління соціального захисту населення Леонід Павленко, педагогічний колектив ЗЗСО № 254 на чолі з директором Наталією Брюховецькою. Почесним гостем на церемонії була інвалід війни, зв’язкова партизанів-підпільників  – Варвара Коба.

Сергій Павловський звернувся до учасників урочистостей з короткою промовою: «У цей день ми вшановуємо учасників партизанського руху, тих, хто наближав Велику Перемогу, проводячи героїчну боротьбу у ворожому тилу.

Важливо, що пам’ять ця єднає людей різних поколінь, адже безсмертний подвиг партизанів та підпільників назавжди буде для кожного з нас прикладом патріотизму, незламного духу та безмежної любові до рідної землі. На превеликий жаль, з кожним роком тих, хто пережив війну та тяжкі післявоєнні роки стає все менше. І наш обов’язок зберегти пам’ять про тих, хто самовіддано захищав рідну землю, боровся за свободу та мир.

Ми висловлюємо вдячність всім оборонцям рідної землі та вшановуємо світлу пам’ять полеглих у жорстоких боях за рідну землю, за Україну».

Також своїми спогадами воєнних часів поділилася почесна гостя, інвалід війни, зв’язкова партизанів-підпільників – Варвара Коба, яка і зараз, незважаючи на свій поважний вік не сидить на місті, а допомагає нашим оборонцям, організувавши плетіння маскувальних сіток.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять учасників підпільно-партизанського руху та нинішніх захисників України, яким випало сьогодні боронити неподільність і суверенітет держави.

Куницький Вадим Петрович – учитель інформатики спеціалізованої школи №254 Святошинського району міста Києва. 
Талановитий педагог, душа колективу, справжній друг, люблячий тато,  відданий патріот України. 
Світла, щира, добра людина, з відкритим серцем і незламною вірою в життя.  Саме таким запам’ятається Вадим Петрович своїм колегам й учням, уроки якого були для них не тільки здобуттям знань, а й хвилинами відкриття, творчості, натхнення, неповторних дитячих емоцій.
Незважаючи на свій молодий вік, він завжди прагнув бути на передовій: і на освітянському фронті, і захищаючи свою Батьківщину від ворога.
Він став янголом, віддавши життя за всіх нас.
Схиляємо голови… Вічна пам’ять і шана Герою!

День Знань

Спеціалізована школа №254 сьогодні радо вітала всіх учнів із початком навчального року.
Перший урок був присвячений нашій рідній Україні та українцям, які своїми власними силами розбудовують державу та виявляють неймовірну незламність та стійкість перед навалою підступного ворога. Учні згадали про те, як багато є приводів пишатися своєю країною, і надихнулися на власні маленькі та великі звершення заради процвітання свого краю.
Для першокласників цей день був особливо урочистим, адже на них чекала дивовижна подорож-квест до Країни знань, під час якої їх вітали казкові герої: Веселинка, Весела бджілка, Чарівниця, пірат Біллі Бомс та Королева Знань. Цікаві пригоди і завдання познайомили учнів зі школою і стали першим кроком на довгому шляху опанування знань, початком нової сторінки в житті юних українців.